Gratulálunk!

Gratulálunk!

Török Seiya Krisztián március 8-án Magyarország 2020. évi országos serdülő fiú csapatbajnokságon 1.helyezést ért el. Gratulálunk neki és társainak!
GRATULÁLUNK!

GRATULÁLUNK!

Fukuda-Horváth Soma (3.a) a Zrínyi Ilona matematika verseny Budapest V. körzeti fordulóján második második helyezést ért el, és ezzel a verseny döntőjébe jutott.
GRATULÁLUNK

GRATULÁLUNK

A Görögkatolikus Metropólia tizenkettedik alkalommal hirdette meg a liturgikusének-versenyt. A főegyházmegyei elődöntőben iskolánk diákja, Takács-Muhar Fülöp is megmérettette magát, ahol biztos első hellyel jutott be a metropóliai döntőbe, amely Máriapócsón kerül...
GRATULÁLUNK

GRATULÁLUNK

Telek Dániel 12. b osztályos diákunk, az OKTV-n fizikából a II. kategóriában a döntőbe jutott. Felkészítő tanárok: Rádics Gergely, Henczné Hlavathy Ágnes, Borzák Attila További sikereket kívánunk neki!
Nyitott kör előadás

Nyitott kör előadás

A 2.b osztály a Nyitott Kör Színtársulat előadásában láthatta A hű szolga című interaktív darabot. Rendkívül tanulságos és egyben szórakoztató volt. Fotók ezen a linken érhetők el: Fotók
Jótékonysági Koncert

Jótékonysági Koncert

2020. február 29-én, nagyböjt 1.vasárnapjának vigíliáján ismét jótékonysági célú éneklést tartott gimnáziumi kórusunk – most a pesti ferencesek templomában. A tavalyi év sikere (a nagyszőlősi ferences óvodának összegyűjtött több, mint 1,3 millió Ft) arra...

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close