Áldott és békés karácsonyt kívánunk!

Áldott és békés karácsonyt kívánunk!

Áldott és békés karácsonyt kívánunk minden diákunknak, szüleiknek és tanárainknak! Homoki Gellért 1.b osztályos tanuló rajza. (rajztanár: Medveczky Ágnes) Megváltó megszületett! Adjunk hálát az Úrnak!
Adventi jótékonysági vásár

Adventi jótékonysági vásár

Kedves Szülők, Nagyszülők, Diákok! Idén december 15-én lesz a hagyományos adventi jótékonysági vásár! A vásárt a tornacsarnokban 15 órai kezdettel tartjuk, és egészen 18 óráig lehet nézelődni, gyönyörködni, válogatni a gyerekek és szüleik által készített karácsonyi...
Kodály nyomában

Kodály nyomában

Iskolánkat képviselő csapatunkkal részt vettünk egy online nemzetközi Kodály-vetélkedő 3 fordulóján. A 2. fordulóban a zsűri által kiválasztott 18 produkció közé is bejutottunk, itt közönségszavazással tudunk jó eredményt elérni. Megköszönjük, ha szavazatukkal...

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close