Tanárok

VEZETŐSÉG ÉS ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRSAK

⇓⇓⇓ (a fogadóórák linkjei a lenti táblázatban találhatók) ⇓⇓⇓


NÉV BEOSZTÁS E-MAIL CÍM
Szalai Gábor László igazgató gimnazium (kukac) szentangela (pont) hu
Lukovits Milán OFM vezető lelkész lukovitsmilan (kukac) gmail (pont) com
Szoliva Gábriel OFM kisegítő lelkész szoliva (kukac) gmail (pont) com
Andor Károly OFM kisegítő lelkész
Helfrich Zoltán igazgatóhelyettes hz (kukac) szentangela (pont) hu
Mikesy András igazgatóhelyettes mikesy (kukac) szentangela (pont) hu
Szaniszló András gazdasági vezető gazdasagi (kukac) szentangela (pont) hu
Tóth Kamilla pénztáros gazdasagi (kukac) szentangela (pont) hu
Lendel Rita titkárnő titkarsag (kukac) szentangela (pont) hu
Mile Cserne adminisztrációs munkatárs cserne (kukac) szentangela (pont) hu
Mikesyné Antolovics Jadranka adminisztrációs munkatárs jadranka (kukac) szentangela (pont) hu
Pál Richárd vezető karbantartó guardian (kukac) szentangela (pont) hu

TANÁROK


 

FOGADÓÓRA

Amennyiben személyesen szeretnének konzultálni tanárainkkal, előzetes egyeztetés után a táblázatban megadott időpontban kereshetik meg őket telefonon, illetve videokonferencián keresztül. Kérjük, a konzultációt megelőzően legalább két munkanappal korábban e-mailen vegyék fel a kapcsolat tanárainkkal.

 

 

TANÁR E-MAIL CÍM TAGOZAT TANTÁRGY FOGADÓÓRA
Asztalos Györgyné asztalos (pont) ildiko (kukac) szentangela (pont) hu alsó napközi péntek 1. óra
Bene Zoltán benezo (kukac) szentangela (pont) hu felső magyar, történelem hétfő 6. óra
Benedek Balázs bb (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium történelem hétfő 2. óra
Beregszászy Ilona ilonaberegszaszy (kukac) szentangela (pont) hu alsó osztálytanító péntek 2. óra
Berthóty Kálmán Béla berthoty (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium hittan szerda 3. óra
Bertók Bernadett bernadett (kukac) szentangela (pont) hu alsó napközi
Bistacchi Stefano stefano (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium olasz kedd 2. óra
Borlay-Szabó Dominika borlayszd (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium testnevelés kedd 3. óra
Borzák Attila borzak (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium fizika, matematika hétfő 6. óra
Csere Istvánné csereildi (kukac) szentangela (pont) hu felső matematika hétfő 2.óra
Csobánné Rákóczy Sarolta sacineni (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium hittan, földrajz, életvitel kedd 5.óra
Dicső-Erdődi Balázs dicsobalazs (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium angol hétfő 3. óra
Dieráné Makai Magdolna magdolna (kukac) szentangela (pont) hu alsó osztálytanító hétfő 2. óra
Döbrössy Jánosné andiildi (kukac) szentangela (pont) hu alsó testnevelés, vizuális kultúra, napközi kedd 4. óra
Dr. Dankáné Töttössy Katalin envagyokadtk (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium kémia csütörtök 4. óra
Dr. Deteky Gáborné dmmarti (kukac) szentangela (pont) hu alsó testnevelés, hittan, napközi csütörtök 5. óra
Dr. Kopáné Somogyvári Bernadette somogyvariberni (kukac) szentangela (pont) hu alsó osztálytanító csütörtök 1. óra
Éhmann Gábor gabore (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium magyar, történelem hétfő 3. óra
Fazakas Ágnes Erzsébet fazakas (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium matematika
Földi István foldiistvan (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium földrajz csütörtök 3. óra
Gergely Botond botond (kukac) szentangela (pont) hu felső informatika, digitális kultúra, természettudomány, természetismeret, biológia, kémia péntek 4. óra
Gubik József gubik (pont) jozsef (kukac) szentangela (pont) hu alsó néptánc
Gubikné Rikassy Barbara barbara (pont) rikassy (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső, gimnázium vizuális kultúra, hon- és népismeret csütörtök 1 óra
Hajdu Krisztina hajdu (pont) krisztina (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső magyar, fejlesztés hétfő 1. óra
Hankó Sándor hanko (pont) sandor (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium német péntek 5. óra
Hegedűs Zoltánné hegedusm (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium matematika szerda 5. óra
Hegyi Klára klara (pont) mnt (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső napközi, pedagógiai asszisztens
Helfrich Zoltán hz (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium informatika hétfő 3. óra
Henczné Hlavathy Ágnes henczne (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium digitális kultúra, matematika, fizika szerda 4. óra
Hockné Petheő Ildikó petheo (pont) ildiko (kukac) szentangela (pont) hu felső magyar, történelem péntek 6. óra
Hoskó Imola hosko (pont) imola (kukac) szentangela (pont) hu görögkatolikus hittan
Isztl Melánia isztlmelanie (kukac) szentangela (pont) hu pedagógiai asszisztens
Janka Gabriella Barbara janka (pont) gabriella (pont) b (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső, gimnázium matematika, német csütörtök 4. óra
Juhászné Székely Hajni szekelyhajni (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium magyar, művészetek szerda 3. óra
Gyetvai Brigitta gyetvai (pont) brigitta (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium angol
Kalász Nándor János kalasznandor (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium magyar, történelem hétfő 2. óra
Kármán Krisztina karman (pont) kriszta (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső angol, hittan szerda 5. óra
Kárpáti Tünde Zita karpati (pont) tunde (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium magyar kedd 4. óra
Kasovitz Mária Magdolna maria (pont) kasso (kukac) szentangela (pont) hu felső matematika, fizika csütörtök 3. óra
Kobus Edit kobusedit (kukac) szentangela (pont) hu felső hittan
Kolozsvári Attila attila (pont) kolozsvari (kukac) szentangela (pont) hu felső technika szerda 3. óra
Kovács Orsolya kovacs (pont) orsolya (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium testnevelés szerda 2. óra
Kovács Tamás tamas (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium angol kedd 7. óra
Kövesi Balázs kovesi (pont) balazs (kukac) szentangela (pont) hu alsó környezetismeret, technika, ének-zene, napközi
Laurinyecz Kata laurinyecz (pont) kata (kukac) szentangela (pont) hu alsó napközi
Legányi Zsuzsanna zsuzsannaleganyi (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium német szerda 4. óra
Magó Katalin mago (pont) katalin (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső, gimnázium testnevelés kedd 4. óra
Markos Judit m (pont) judit (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső, gimnázium testnevelés szerda 2. óra
Mártonné Rauscher Katalin k (pont) rauscher (kukac) szentangela (pont) hu felső kémia, matematika csütörtök 4. óra
Medveczky Ágnes agimedveczky (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső, gimnázium rajz, hon- és népismeret kedd 16:00 óra
Meleghné Szalai Hilda szalai (pont) hilda (kukac) szentangela (pont) hu felső magyar, ének-zene csütörtök 3. óra
Mericskéné Erdős Katalin mericskekati (kukac) szentangela (pont) hu felső tanulószoba péntek 5. óra
Mikesy András mikesy (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium angol péntek 7. óra
Molnár Renáta molnar (pont) renata (kukac) szentangela (pont) hu alsó testnevelés, napközi szerda 5. óra
Orbánné Kiss-Vámosi Emőke okve0615 (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium biológia szerda 3. óra
Paulicsek Imréné paulicsek (kukac) szentangela (pont) hu felső matematika, informatika kedd 4. óra
Pelsőczy Attila pelsoczyattila (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium testnevelés kedd 7. óra
Pósfai Áron posfai (pont) aron (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium testnevelés kedd 3. óra
Puskár Orsolya puskar (pont) orsi (kukac) szentangela (pont) hu alsó osztálytanító péntek 3.óra
Rádics Gergely radics (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium matematika, fizika hétfő 2
Sárvári Cecília sarvari (pont) cecilia (kukac) szentangela (pont) hu alsó osztálytanító szerda 4. óra
Sáry Márta sary (pont) marta (kukac) szentangela (pont) hu alsó napközi csütörtök 4. óra
Schmidt Flóra schmidt (pont) flora (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium német kedd 3. óra
Semjénné Menus Erzsébet Gabriella smgabi (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső, gimnázium ének-zene, művészetek péntek 3.óra
Sirákné Kemény Kinga kemenyking (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső ének-zene, művészetek csütörtök 7. óra
Steinbach Mária steinbach (pont) maria (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső, gimnázium német csütörtök 2. óra
Szabó Judit szabojudit (kukac) szentangela (pont) hu alsó osztálytanító hétfő 3. óra
Szalai Gábor László gimnazium (kukac) szentangela (pont) hu gimnázium történelem kedd 16-18 óra
Szoliva Gábriel OFM szoliva (kukac) gmail (pont) com felső hittan hétfő 3. óra
Szutterné Víz Lívia szutter (pont) livia (kukac) szentangela (pont) hu alsó osztálytanító kedd 3.óra
Tamásy Eszter tamasy_eszter (kukac) szentangela (pont) hu felső angol szerda 1. óra
Tolnai Mónika monika (pont) tolnai (kukac) szentangela (pont) hu pedagógiai asszisztens
Tóth Helga helga (pont) toth (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium hittan hétfő 4. óra
Tóthné Szalóki Katalin tothnekati (kukac) szentangela (pont) hu alsó osztálytanító
Várföldi László lacibacsi (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső, gimnázium ének-zene kedd 8. óra
Vighné Papp Ibolya reformatushittan (kukac) szentangela (pont) hu alsó, felső, gimnázium református hittan
Vörös Andrea Gabriella v (pont) andreagabriella (kukac) szentangela (pont) hu felső, gimnázium magyar, olasz péntek 3. óra