Noha az influenzajárvány idén felülírt minden tervet, a Párizs virágai című darab (írója és rendezője Lőrincz Viola Eszter 11.a) mind az öt előadása sikeresen megvalósult, bár az utolsó hármon maga a szerző játszotta az egyik női főszerepet, ugyanis mindkét diák betegsége miatt neki kellett „beugrania”.
Szerda délelőtt a 10-11-12. évfolyam tekintette meg a drámát. Az előadást követően közönségtalálkozó keretében számos kulisszatitokra is fény derült: mennyi idő alatt készült el a forgatókönyv, hogy zajlott a szereposztás, ki, hogyan élte meg saját karaktere megformálásának nehézségeit.
Az angélás előadások után sok sikert kívánunk tavasszal a többi ferences gimnáziumi fellépéshez is! Bízunk benne, hogy akkor már mindenki színre léphet, hogy átélhesse a szeptember óta zajló munka gyümölcseként a vastaps élményét.
Köszönjük a felkészítést Juhászné Székely Hajnalka tanárnőnek!
Berthóty Kálmán a délelőtti előadásról, Völgyesi Lujza (Szent Angéla Iskola médiaszakkör) által az esti fellépésről készített fotókat megtekinthetik a facebookon is:

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close