A tanévnyitó ünnepség keretében köszöntöttük az új első osztályos tanulóinkat, akik a nyolcadikosok kíséretében vonultak be az aulába.
Az elmúlt években megszokhattuk, hogy a gimnazista diákjaink a Szent István Bazilika előtt ünnepelték az új tanévet, ez idén sem történt másként.
A nyári szünet után tele energiával és új ötletekkel, készen állunk, hogy idén is felejthetetlen élményeket szerezzünk és kimagasló eredményeket érjünk el együtt!
Szöveg: Dezső Benedek 10.b
Fotó: Németh-Tasnádi Krisztina