A napokban izgalomtól és szép szavaktól volt zajos az iskola, ugyanis megrendezésre került az 1. és 2. osztályosok vers- és prózamondó versenye.
Vers kategória:
- helyezett: Deák-Varga Julianna (2.a)
- helyezett: Hagen Márton (1.a)
Különdíj: Fodor Eszter (1.a) és Perkó Zsigmond (2.b)
Próza kategória:
- helyezett: Fazekas Mihály Barnabás (1.b)
- helyezett: Kárpáti Magdaléna (2.a)
- helyezett: Sárhegyi Bianka (1.b)
Különdíj: Rábely Róza Lujza (2.b)
Gratulálunk a díjazottaknak, büszkék vagyunk rátok!
Köszönjük a felkészítő tanárok és a szülők munkáját!