Urbán Kristóf, 8.b. osztályos tanulónk a Rákospalotai Szilas Néptáncegyüttes által szervezett VI. Gyermek és Ifjúsági Szólótáncversenyen Aranypityke-, partnere, Nagy Borbála pedig Aranypántlika díjat nyertek.
Kötelező táncuk alapi ugrós és friss csárdás, szabadon választott táncuk pedig szászcsávási cigány csárdás és csingerálás volt.
Gratulálunk a díjaikhoz!
