Fantasztikus napot zártunk a meghívásos Tornász Kupán, ahol harminchat lelkes diákunk mutathatta meg tudását!
Ez a verseny különleges lehetőséget adott azoknak a szorgalmas sportolóinknak, akik a Diákolimpia korlátozásai miatt – ahol intézményenként csak egyetlen csapat indulhatott – korábban nem juthattak szerephez.
Míg a legtöbbeknek ez az év egyik fő versenye volt, felsős lányaink számára ez a megmérettetés remek felkészülési lehetőséget jelentett a március 21-i Országos Döntő előtt.
Nagyon büszkék vagyunk rátok, gratulálunk a csodás eredményekhez!