Örömmel tudatjuk, hogy Lőrincz Ákos, 7.a osztályos tanulónk saját zongoraszerzeményivel indult a Lurdy Faktor tehetségkutató programban, melynek döntőjében különdíjjal tüntették, többek között egy lemezfelvételi lehetőséget is kapott.
A zsűri tagjai Tóth Szabina, zongorista és zenekarvezető, Cserpes Laura, énekes és komponista, valamint Bakta “Igni” Ignác, egykori x-faktor szereplő voltak.
Ákos minden alkalommal angélás egyenruhában szerepelt, amely külön öröm számunkra
Szeretettel gratulálunk neki!