A kommunizmus áldozataira emlékezünk február 25-én. 1947-ben ezen a napon tartóztatták le Kovács Bélát, a Független Kisgazdapárt elnökét.
A Szent Angéla Iskola diákjai filmeket nézve emlékezett meg a kommunizmus áldozatairól:
7. évfolyam 6:3, avagy játszd újra, tutti
8. évfolyam A tanú
9. évfolyam Soha, sehol, senkinek
10. évfolyam Örök tél
11. évfolyam Katyn
12. évfolyam A mások élete
A 9. évfolyam a filmvetítés követően pedig a Rákóczi Szövetség meghívására részt vett a Vértanúk terén a koszorúzáson.
Fotók ezen a linken érhetők el: