December 10-én szombaton az Avilai Nagy Szent Teréz Plébániatemplomban más énekes iskolákkal közösen egy nagyszabású éneklésben vettünk részt. Karácsony közeledtével előadzuk a Dániel játékot, valamint a Kodály évforduló előtti tisztelgésünk jeléül iskolánként és összkarokban Kodály kórusműveket énekeltünk.
Mind a 8 énekes osztályunk, valamint iskolánk gimis kórusa is szerepelt és az énekes liturgikus szolgálatot is ellátta a szentmisén.

 

Advent 3. Gaudete (Öröm) vasárnapját így ünnepeltük az Énekes Iskolában. ?

 

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close