December 10-én szombaton az Avilai Nagy Szent Teréz Plébániatemplomban más énekes iskolákkal közösen egy nagyszabású éneklésben veszünk részt. Karácsony közeledtével előadjuk a Dániel játékot, valamint a Kodály évforduló előtti tisztelgésünk jeléül iskolánként és összkarokban Kodály kórusműveket éneklünk.
Mind a 8 énekes osztályunk, valamint iskolánk gimis kórusa is szerepel és látja el az énekes liturgikus szolgálatot a szentmisén. Advent 3. Gaudete (Öröm) vasárnapjára így készülünk az Énekes Iskolában.

A részletes menetrend az alábbi:
16.30-18.00 Hangverseny (Kodályok és Dániel-játék)
18.15 Adventi gyertyagyújtás
18.30 Szentmise

Nagy szeretettel hívunk és várunk mindenkit! Régóta készülnek rá kórusaink, és nagyon várjuk ezt a nagyszabású hangversenyt!

További információk: https://avilaiterezplebania.hu/programok/

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close