Iskolánk három csapattal indult a KIDS (Katolikus Iskolák Diák Sportszövetsége) idei labdarúgó bajnokságán.

A 9. a. osztály önmagában kitett egy csapatot az 5. korcsoport versenyében és az előkelő negyedik helyezést érték el. Mellettük a zömében 10. a. osztály tanulóiból verbúvált “B” csapat hajszálnyival csúszott le a bajnoki címről, így a fantasztikus második helyezést érték el! 

A hatodik korcsoportban pedig végzős diákjainkkal karöltve a 10. és 11. évfolyam színes társasága állhatott végül a dobogó harmadik fokára!

 

Köszönjük a szervezést és az eredményes részvételt! 

 

Felkészítő és kísérőtanárok: Pelsőczy Attila, Pósfai Áron 

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close