Tisztelt Szülők!
Háború dúl a szomszédunknál. Naponta nő az áldozatok száma, és egyre többen kényszerülnek elhagyni otthonukat. Sokan Kárpátalja felé indulnak el, és ott próbálják átvészelni a pusztítást.
A kárpátaljai ferences testvérek nemcsak tanúi mindennek, de igyekeznek segíteni is a menekülteknek. Átérezve szolgálatuk fontosságát, iskolánk is csatlakozik felhívásukhoz, ezt keresztény kötelességünknek is érezve.
Ennek keretében szeretnénk biztatni diákjainkat és szüleiket, hogy pénzadományaikkal segítsék a kárpátaljai ferences misszió munkáját.
Emellett vállaltuk, hogy Budapesten gyűjtőpontot biztosítunk a menekültek elhelyezéséhez szükséges takaróknak, hálózsákoknak, polifoamoknak, plédeknek. Akinek ezekből van nélkülözhető példánya, kérjük, adja le azokat az iskola bejáratánál elhelyezett padokon március 4-ig. Intézményünk gondoskodik ezek raktározásáról, a rendtartomány pedig központilag megszervezi a Kárpátaljára juttatásukat.
Segítségüket és békéért végzett imáikat előre is köszönjük.
Tisztelettel:
Szalai Gábor László
igazgató

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close