Nemrég egy igazán különleges közösségi szolgálatos alkalmon vettünk részt. Egy rövidfilmet néztünk meg a generációs különbségekről, majd egy online beszélgetés következett a Gondviselés Házában összegyűlt idősekkel.  Meglepett, hogy milyen sok szépkorút érdekel a véleményünk, és hogy mit gondolunk a világról.

Később megtudtam, hogy az idősek közül sokan nem érezték komfortosan magukat az online kapcsolódás miatt, mert sokkal jobban szeretnek személyesen találkozni és beszélgetni. Nekünk ez nem okozott gondot, hiszen a mindennapjaink része az online kommunikáció. Érdekes volt rájönni, hogy ami nekünk természetes, az a nagyszüleink nemzedékének nehézséget okoz. Én mégis úgy gondolom, ez a közös élmény segített közelebb hozni a generációkat még a monitorokon keresztül is.

Hálás szívvel köszönjük a beszélgetést!

Szöveg: Somos Helka 10.a, SK.

Fotó: Dezső Benedek 10.b

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close