Iskolánk szívmelengető szokása a hóindító ima, ahová a szülőket is várjuk. Ez nem csupán egy szertartás, hanem egy igazi, közösségformáló esemény, amely mindenkit egy kicsit közelebb hoz egymáshoz.
Köszönjük mindenkinek, aki velünk tart a közös imádságban!
