Tegnap a fiúk egy bravúros hajrával első helyezést szereztek, így az iskola képviseletében kerületi bajnok lett a csapat. Tovább jutottak a megyei/budapesti fordulóra, amely március 15-én lesz!
A csapat tagjai:
- Balázs Bence 4.b
- Horváth Miklós Hildebrand 4.b
- Marton-John Arjun Atilla 4.b
- Tóth Albert 4.b
- Balázs Dániel 2.b
Gratulálunk!