Az idei gólyanapot a járványhelyzet és az építkezés adta határok figyelembevételével igyekeztünk megtartani, törekedve arra, hogy a már hagyományos feladatokat a szabadban rendezzük meg. A gólyanap egyik leglátványosabb része a tanítás előtti jelmezes felvonulás, melynek témáját a tizedik évfolyam találja ki. Idén a fő téma a Bogyó és Babóca volt, de bármilyen mese témájú jelmezzel sikeresen lehetett szerepelni. A nap második részét egy szerenád előadása képezte.
Fotók az alábbi linkre kattintva érhetők el: