Hagyományteremtési szándékkal hívtuk meg a Ferences fenntartású Gondviselés Házának Idősek klubját diákszínjátszóink Párizs virágai című előadására.
Az első alkalmat egy kis szeretetvendégséggel zártuk, ahol vendégeinknek és a szereplőknek alkalmuk nyílt egy kis beszélgetésre, ismerkedésre.
Köszönjük, hogy eljöttek és reméljük még sok szép találkozásban lesz részünk!