Idén tizedik alkalommal rendezték meg a Ferences Pedagógiai Napokat Mátraverebély-Szentkúton, ahol a hat ferences közoktatási intézmény közel kétszáz pedagógusa vett részt. A rendezvény célja a ferences közösséghez való tartozás erősítése volt, a program középpontjában pedig Assisi Szent Ferenc Naphimnusza állt. A kétnapos találkozón 15 szerzetes műhelyvezetőként és pedagógusként kapcsolódott a programhoz.
Gál Emília írását itt olvashatják: https://www.ferencesek.hu/ferences-pedagogiai-napok-szakmai-egyuttmukodes-kozos-imadsag-es-toltodes-a-naphimnusz-lelkisegeben/
Hangulat jelentés: https://youtu.be/7eln526l4Gw?feature=shared