A januári vendéglátás után március 1-én fogadtuk a miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium diákönkormányzatát. A mi iskolánk bejárása után közös városnézésen vettünk részt, majd a programunk zárásaként megtekintettük iskolánk Diákszínjátszó Körének Szent Ignác emlékévre írt és a versenyben második helyezést elért komédiáját a Hazugságot.
A közös nap sikerét jól mutatja, hogy a sok beszélgetés, eszmecsere, tapasztalatok megosztása tovább erősítette azt az elképzelést azt, hogy folytassuk a közös munkát.

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close