Közösségünk már oly sokszor bizonyította erejét, ezért most is bízunk a szülői közösség összefogásában! Bár az utolsó pillanatban kaptuk az alábbi felhívást, de mutassuk meg, hogy a Szent Angéla közössége mire képes!

Az AFRÉKA Nemzetközi Humanitárius Alapítvány elnöke Dr. Fodor Réka, három orvostársával együtt készül a március végén induló 23. afrikai (most éppen szemészeti) orvosmisszióra.

A misszió része egy szemüveg-gyűjtés, melyhez mi is csatlakozhatunk. Ha van otthon felesleges dioptriás szemüveg (+tok), legkésőbb pénteken délig (márc.13.) leadható az iskola portája előtt kihelyezett dobozba.

A leadott szemüvegeket Dr. Kálmán Réka szemész doktornő beméri, az orvosmisszió tagjai magukkal viszik Nigériába, és ott rászoruló gyerekeknek vagy felnőtteknek ajándékozzák, esélyt adva egy minőségibb életre.

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close