Az idei farsangot, a pandémia okozta rendhagyó körülmények között szerveztük meg. Célunk volt, hogy a digitális környezetet elhagyva, offline, valódi élményekben gazdag, farsangi vetélkedőt szervezzünk a gyerekeknek.
Ehhez egy csapatversenyt terveztünk, ahol 4 állomáson, játékos ügyességi és tudásbeli vetélkedőkben mérték össze az erejüket a fiatalok. Csapatokká kovácsolódva, a legvégén egy színpadi jelenetet kellett előadniuk, a kapott mesék, szólások, szavak, műfajoknak megfelelően.
Kicsit nehézkesen indult a verseny, de a végére nagyon belendültek a gyerekek és nagyon mulatságos színdarabok születtek, amelyen sokat nevettünk. A verseny lázában észre sem vettük, hogy több, mint három órát töltöttünk együtt valódi közösségi élményekkel gazdagodva!
Köszönjük a verseny lebonyolításában résztvevő kollégák áldozatos munkáját!
Földi István 5.b osztályfőnök
Fotók az alábbi linkre kattintva tekinthetők meg:

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close