Tisztelt Szülők!
A szeptemberi szülői fórumon felmerült, milyen jó lenne, ha az építkezéssel kapcsolatban nemcsak a látványtervek lennének elérhetők, hanem egyfajta ütemezés is. Ezzel jobban követhető válna az építkezés alakulása, megmutatva, hogy milyen fázisok révén lesz 2021 októberére szerkezetkész az aula és az új épületszárny. Ez az ütemezés készült most el, így immár mi is közzétehetjük.
Üdvözlettel:
Szalai Gábor László
igazgató
Ui.: Bevallom, az utolsó sort én sem értettem, ezért rá is kérdeztem. Az esztrichezés egy vékony aljzatbeton réteg kialakítását jelenti, amire már közvetlenül rá lehet burkolni
NAGYOBB MÉRETHEZ KATTINTSON AZ ÜTEMTERVRE
