Mindig öröm, ha volt diákjaink visszatérnek hozzánk, és átadják tudásukat a következő generációnak. Márciusban Hodász Ibolya (2022. b osztályos öregdiákunk), jelenleg negyedéves orvostanhallgató volt a 11-es biológia faktosok vendége.
Ibolya nemcsak elméleti tudást hozott, hanem gyakorlatias elsősegélynyújtást és újraélesztést is tanított a diákoknak.
Nagyon büszkék vagyunk régi diákjainkra, akik nem felejtik el, honnan indultak, és segítenek a mostaniaknak a pályaválasztás útvesztőiben!
Köszönjük a látogatást!