A budai Szent Angéla Ferences Gimnázium jelenlegi és korábbi diákjaiból álló kórusa az egyiptomi keresztényeknek énekelt Kairóban és Alexandriában november elején. Éppen azokban a napokban történt a legutóbbi fegyveres támadás egy kopt zarándokokat szállító busz utasai ellen. Menus Gabriellával, a kórus vezetőjével az utazás során szerzett tapasztalatokról Szerdahelyi Csongor beszélgetett a Katolikus Rádióban. A november 14-én elhangzott Anzix című műsor itt meghallgatható.
A kórust elkísérte Dobszay Benedek ferences tartományfőnök is. Őt kérdezte tapasztalatairól Szerdahelyi Csongor a Katolikus Rádióban. Az október 14-i Reggeli riport című műsor pedig itt érhető el.