Mély fájdalommal búcsúzunk iskolánk bővítésének tervezőjétől Peity Attilától.
Az építész munkásságát barátja és alkotótársa, Répás Ferenc Ybl-díjas építész, egyetemi docens mutatja be az építészfórum oldalán: https://epiteszforum.hu/bucsu-peity-attilatol