Iskolánk szép hagyománya, hogy a karácsonyi szünetet megelőző napokban az énekes iskolások bekopogtatnak az osztályainkba, hogy elhozzák Krisztus urunk születésének jó hírét. A vendéglátó, házigazda osztály megvendégeli őket süteménnyel, így a nagyvárosban is megpróbáljuk éltetni, életben tartani a betlehemezés szép népszokását. Idén a vírushelyzet újabb akadályokat gördített elénk ez ügyben is. A negyedikesekkel hosszasan készültünk, hogy egy remek kis filmecskével lepjük meg az iskolát. El is terveztük a felvétel napját, ám váratlanul kiderült, hogy aznap vagyunk bent utoljára az iskolában, így főpróba helyett máris felvételt készítettünk. A jelmezek egy része is emiatt hiányos. Mégis úgy gondoltuk, hogy szeretettel átadjuk iskolánknak ezt a felkészülést. Kérjük fogadják a 4.a osztály betlehemes műsorát olyan szeretettel, amilyennel mi készítettük!

Az előadás ezen a linken tekinthető meg:

Betlehemezés

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close