Örömmel tudatjuk, hogy iskolánk tanulója Zsigmond Eszter, 6.b osztályos tanuló, újabb sikerekkel gazdagította iskolánk hírnevét! Hétvégén a Fülöp Mihály Gyermek Női Tőr Versenyen aranyérmet szerzett a női korosztályban, ezüstöt pedig az újoncban. Büszkék vagyunk rá, és gratulálunk az újabb sikeréhez!
