November 10-én tartottuk iskolánkban az alsós nýílt napot.Az érdeklődő szülők részt vehettek a leendő elsős tanítók óráin,valamint megtekinthették az énekes és rajz tagozatos órák egyikét.A napot egy családias,jó hangulatú tájékoztató beszélgetés zárta.
Fotók a linkre kattintva tekithetők meg: