Novemberben lezajlott az első NYÍLT NAP a leendő általános iskolások szülei számára.
A szülők ekkor bemutató órákon vehettek részt, melyben betekintést nyerhettek az iskola specialitásaiba (énekes iskola, rajz tagozat), valamint Igazgató Úr is körbevezette az érdeklődőket az iskolában és a megújuló épületünkben is.
Lehetőség nyílt megismerni a leendő elsős osztályfőnököket és szaktanárokat, akiktől bátran kérdezhettek a nap folyamán.
◾ A következő nyílt nap 2023. január 18-án lesz, melyre az alábbi linken lehet még jelentkezni:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCxE2RjE1ToTO7NIFW1PhMa8K3xf347rOrT6L9gzGpe12UDw/viewform
 
A leendő első osztályosokat és szüleiket ISKOLÁNKBA HÍVOGATÓ programjainkra is szeretettel hívjuk és várjuk. Ezen alkalmakkor a gyermekek is betekinthetnek iskolánk életébe, megismerkedhetnek a tanító nénikkel, tanárokkal.
◾ Az óvodás foglalkozások további időpontjai: 2022. december 2. és 2023. január 13.
 
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close