A Határtalanul Program támogatásának köszönhetően iskolánk 9.b osztálya felvidéki kiránduláson vehetett részt, Rádics Gergely osztályfőnök és Juhászné Székely Hajnalka osztályfőnök-helyettes kíséretében. Az 5 napos út során a történelmi Gömör vármegyével és a csodás szépségű Szepességgel ismerkedhettek diákjaink, túráztak az UNESCO Világörökség részét képező Szádelői-völgyben, a Gombaszögi-barlangban, valamint a festői Szlovák Paradicsomban. 

 

 

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close