A 9.évfolyam Szegeden járt lelkigyakorlaton.
A lelkigyakorlat vezetője Gábriel testvér volt, a témája pedig a találkozások.
Találkozás önmagammal, egymással és Istennel.
Mindkét osztályt osztályfőnöke (Pósfai Áron és Magó Kata) valamint helyettese (Janka Gabriella és Gubikné Rikassy Barbara) kísért.
A 9.b osztályhoz péntek este Edit nővér is csatlakozott.
Tartalmas, mély találkozásokat éltek meg a diákok.
Élményekkel teli 2 és fél napot töltött együtt mindkét osztály.
További fotók megtekintéséért keresse fel facebook oldalunkat!