A 3.b osztály pénteken a Petőfi Irodalmi Múzeumba látogatott, ahol nagyszerű foglalkozás keretében ismerkedtek az indiánok életével. Az osztály tagjai négy törzset alkottak, s szívmelengető beszámolókat tartottak összetartozásukról és felelősségükről egymás iránt.
A látogatás előtt még egy kis játszótér is belefért.
Fotók az alábbi linken tekinthetők meg: