A Cantores Majores kórus 2025. október 22-én, a Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége (KÓTA) és a Nemzeti Örökség Intézete (NÖRI) felkérésére énekelt az 1956-os ünnepségsorozat nyitó helyszínén, a Műegyetemnél felállított emlékmű koszorúzási ceremóniáján.