A 12.A osztály Itáliában, Umbriában járt utolsó közös osztálykirándulásán. Elzarándokoltak Assisi Szent Ferenc életének legfontosabb helyszíneire, és megcsodálták Perugia és Gubbio városát. Hazafelé még egy utolsó verőfényes napot töltöttek a tengerparton, Senigalliában. Az utazáson Milán atya mint mély, emberi és személyes ferences lelki vezető és Vörös Andrea tanárnő mint Umbria, az olasz nyelv és a mediterrán temperamentum jó ismerője segítették az osztályt és Berthóty Kálmán osztályfőnököt. Reméljük, az ott kapott lelki muníció segítségükre lesz a végzősöknek feladataikhoz!
Fotók ezen a linken érhetők el: