Novemberben 100 éves lett iskolánk egykori tanító nénije, Erdélyszky Zsigmondné, Margit néni, akit az 5.a énekes diákjai egy moldvai köszöntővel, iskolánk igazgatója pedig virággal köszöntött fel a Sarepta Budai Evangélikus Szeretetotthon Öregek Otthonában.

Fotók ezen a linken érhetők el:

Fotók

Weboldalunk sütiket (cookie) szeretne használni működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek. A sütik automatikusan tiltva maradnak amíg Ön el nem fogadja ezt az üzenetet! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close